O nas

Cześć,

Mam na imię Marta, jestem grafikiem, a to moje zdjęcie :D

Marta Slociak

 

Bardzo się cieszę że tu ze mną jesteś!!! Dziękuję Ci za zainteresowanie moimi produktami w które wkładam całe swoje artystyczne serce :)

Historia mojej małej firmy, rozpoczęła się w myślach już dawno temu. Od zawsze wszystko zapisuję. Muszę mieć dosłownie wszystko na papierze. Planowanie było i jest dla czymś co mnie napędza i daje poczucie progresu. Zapisanie jakiejś myśli czy pewnego celu, powoduje że jestem bardziej zorganizowana i szybciej osiągam to co zamierzyłam. Daje mi to pewną motywację do tego, aby nie skończyło się tylko na planie. Dzięki temu, życie wcale nie jest takie skomplikowane jak się jakoś tak to z sensem poukłada i pozapisuje wszystko co w głowie siedzi. Od wielu lat, na początku każdego roku, kupowałam sobie kalendarz/planner, ale nigdy nie trafiałam na taki który by mi w pełni odpowiadał. A to okładka do mnie nie przemawiała, a to w środku brakowało ważnych elementów. Po intensywnych namysłach, postanowiłam więc stworzyć własny planner. I tak oto jest.

Just plan powstało z myślą o kobietach, które cenią sobie minimalizm i funkcjonalność. To subtelne plannery które pomogą w organizowaniu planów, marzeń i celów.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl